tu jesteś: główna / pozycjonowanie / zaplecze


Budowanie zaplecza


O pozycjonowaniu we wcześniejszych artykułach wyjaśniliśmy co nieco. Jednak jest to tak bardzo rozległy i szeroki temat, że zdecydowanie należy podzielić go na grupy. Tym razem spróbujemy przybliżyć co znaczy termin zaplecze, który dosyć często pojawia się w tematyce pozycjonowania.

Zaplecze jest zbiorem treści, które służą do stosowania różnych technik pozycjonerskich. Budowanie zaplecza jest więc tworzeniem stron internetowych z niezagospodarowaną (mówimy o umieszczaniu linków) treścią. Im większe zaplecze tym szybciej widać rezultaty w pozycjonowaniu danego serwisu.

Treść umieszczona na tych stronach musi być również odpowiednia. Wyszukiwarki biorą pod uwagę wiele różnych wytycznych odnośnie technik pozycjonerskich. Treść zaplecza musi być zgodna tematycznie z pozycjonowanym serwisem. Umieszczone treści muszą być unikalne, ale jednocześnie logiczne, nie mogą być tylko zbiorem słów scalonych w nielogiczną całość.

Treść służy do umieszczania linków przekierowujących do serwisu, który pozycjonujemy. Zaplecze służy również do wymiany linków poprzez jeden z programów do wymiany linków np. Linkme.Budowanie zaplecza

polityka prywatnosci
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją